Visit Us On FacebookCheck Our Feed

Prezentacja oferty

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
zaproszenia komunijne ze zdjęciem komunia z foto

Share to Facebook Share to Twitter More...

Wyślij email do kartkoland
Tel: 693529062
Lokalizacja: mysłowice, śląskie, polska

Odwiedź stronę

PLN 4.00


Zaproszenia Komunijne ? www.kartkoland.pl

Jeżeli szukacie uroczystych rozwiązań proponujemy kolekcję zaproszeń komunijnych w strojach komunijnych - W STROJU 1 lub W STROJU 2 - tak, "ubieramy" na zdjęciach dzieci w stroje komunijne - po otrzymaniu zwykłego zdjęcia dokonujemy fotomontażu twarzy dziecka do naszego projektu i w efekcie dziecko zostaje "przebrane" do zaproszenia w albę/sukienkę/garniturek/.

Ponadto wyróżniamy się własnymi pomysłami przygotowując ręcznie wykonywane, pracochłonne zdobienia do zaproszeń. W przypadku rulonów są to ręcznie przygotowywane pieczęcie lakowe w kolorze brązowo-bordowym - pieczęć z wtopionym medalikiem NMP lub tez odciskiem Niepokalanej dzięki którym zaproszenie rulon jest stylizowany na styl staropolski.

Wykonujemy nietuzinkowe zaproszenia z dodatkiem ręcznie wykonywanej banderolki. Banderolka służy do nałożenia na zwinięty /najlepiej ukośnie/ rulon - jest wykonana z grubego papieru gram 300 w kolorze ekri - obszyta maszynowo, żółtą nicią, wzorem zygzakowym, sklejana i zdobiona doklejanymi, ręcznie wykonywanymi papierowymi wzorkami np. motyw trzech mini-różyczek pośrodku, który jest wykonany z grubego papieru o różnorodnych odcieniach kolorystycznych. Ze względu na opracowaną i sprawdzoną metodę pakowania banderolki są bardzo dobrze zabezpieczone do wysyłki.

Ręcznie wykonane zdobienia do zaproszeń składanych z uwzględnieniem fotomontażu w stroju komunijnym znajdziecie Państwo w kolekcji OZDOBNA 1 lub OZDOBNA 2.
Oglądane 46 razy

Skorzystałeś / skorzystałaś z tej oferty?
Oceń ją i skomentuj:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.