Visit Us On FacebookCheck Our Feed


O nas

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Serwis Darmo-Reklama.pl jest platformą internetową udostępniającą swoim użytkownikom bezpłatną przestrzeń reklamową w sieci.

Bogaty wachlarz dostępnych kategorii sprawia, że każdy korzystający z naszych zasobów znajdzie wymagane przez siebie informacje.

Użytkownicy mają bezpośredni wypływ na treści zawarte w serwisie. W praktyce oznacza to także możliwość sugerowania nazw dodatkowych kategorii i/lub podkategorii. Jeżeli nie widzisz idealnego miejsca dla swojego anonsu – napisz do nas, niezwłocznie dodamy brakującą kategorię, abyś był w pełni usatysfakcjonowany!

Funkcjonujemy inaczej niż przeważająca większość portali ogłoszeniowych. Za publikację ofert nie pobieramy opłat – w żadnej formie. Nie korzystamy w usług SMS Premium. Nie żądamy podania numeru karty płatniczej lub kredytowej. Nie wysyłamy monitów przypominających o konieczności dokonania płatności za zamieszczony u nas anons. Nie wymagamy rejestracji.

Jesteśmy niezależnym medium elektronicznym operującym w sieci internetowej i nie musimy zabiegać o środki na prowadzenie naszego serwisu.

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja naszych użytkowników i osiąganie przez nich pożądanego celu poprzez bezpłatną publikację ogłoszeń i pozyskiwanie nowych klientów dla oferowanych przez siebie towarów i usług.

Darmo-Reklama.pl – pokaż się z najlepszej strony!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.